5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Hırsızlar Kralı-Seyret
İMDb 5.5 720P
  •  Süre: 98 dk Dakika
  • Ülke:
  • 47İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Hırsızlar Kralı-Seyret

-

Hırsızlar Kralı

Hırsızlar Kralı ABD İzleToplantı için bir grup zararsız yaşlı buluşuyor. Büyükanne ve büyükbabalar tanı ve diğer yaşlanma sorunlarını şirketle paylaşır. Gri saçlı erkeklerin acı sıkıntısının ana nedeni, sonsuz para eksikliğidir. Eczaneye yaptığınız her seyahatte tasarruflar eridiğinde yetersiz bir emekli aylığı nasıl yaşanır? İlginç bir fikir uzun yıllar dolandırıcılıkla "Hırsızların Kralı" tarafından atılır. Zor, yaşlıların suç şüpheli olma olasılığının düşük olduğunu savunuyor. Saygın bir çağın arkasına saklanarak, işleri kolayca kesebilir. Wiseacre, yeni ortaklara Londra'nın kalbinde gizlenmiş takılara daha yakından bakmalarını tavsiye ediyor.
Bir yoldaşın cesur teklifi ilk önce muhatapları karıştırır. Uygun beceri ve ekipman olmadan korunan bir binaya nasıl girebilirsiniz? İhtiyatlı dolandırıcı acemi soyguncular için bir istila planı yapar. Basit manipülasyonlar, yoldaşların binaya ustaca girmelerine ve kanıt bırakmadan takı çalmasına izin verecektir. Dolandırıcı, suç ortaklarını kukla olarak kullanarak ana gizli planı hakkında sessizdir. Yaşlı insanlara güvenmek maceracı bir yolculuk olarak görülüyordu. Aniden, mükemmel bir aldatma yoldan çıkar ve hırs, polisin kötü adamları izlemesine izin veren ortakların zihinlerini gizler..Hırsızlar Kralı ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
Yorum Alanı
erterte